v1 Measurement, STD2 M7 2023 HSC 5 MC
v1 Measurement, STD2 M7 2019 HSC 2 MC
Rice is sold in four different sized packets. Which is the best buy?
- 250 g for $1.10
- 500 g for $2.00
- 1 kg for $3.80
- 2 kg for $7.40
Measurement, STD2 M7 2023 HSC 5 MC
Measurement, STD2 M7 SM-Bank 16
Measurement, STD2 M7 SM-Bank 15 MC
Measurement, STD2 M7 SM-Bank 14
Measurement, STD2 M7 2019 HSC 2 MC
Sugar is sold in four different sized packets.
Which is the best buy?
- 100 g for $0.40
- 500 g for $1.65
- 1 kg for $3.50
- 2 kg for $6.90

